Hofi Hydroflex Pro+ 2db Apple Watch 4/5/6/7/8/9/Se (40/41 Mm) kijelzővédő hidrogél fólia

Hofi Hydroflex Pro+ 2db Apple Watch 4/5/6/7/8/9/Se (40/41 Mm) kijelzővédő hidrogél fólia

3 480 Ft
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Egyéb ajánlatok

 

Hofi Hydroflex Pro+ 2db Apple Watch 4/5/6/7/8/9/Se (40/41 Mm) kijelzővédő hidrogél fólia

3 480 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
tok-store.hu
Termékleírás
Hofi Hydroflex Pro+ 2db Apple Watch 4/5/6/7/8/9/Se (40/41 Mm) kijelzővédő hidrogél fólia

A Hofi Hydroflex Pro+ egy kristálytiszta fólia, amely gondoskodik készüléke képernyőjének esztétikus megjelenéséről. A fólia tartós EPU műanyagból készült, így a kisebb karcolásokat és sérüléseket 24 órán belül magától meggyógyítja!
A tiszta és egységes szerkezet tökéletesen visszaadja a színeket, és kiváló érzékenységet biztosít. LÁSD A TELEPÍTÉS MÓDJÁT: https://www. youtube. com/watch?v=3Cg3JZWzHlQ TELEPÍTÉSI ÚTMUTATÓ:
1. ) Kezdje el a telepítést a fürdőszobában közvetlenül fürdés után - a gőz felszívja az összes port a légkörből, és nem zavarja a telepítés.
2) Alaposan tisztítsa meg és zsírtalanítsa a felületet, majd száraz ruhával fényesre polírozza.
3) Helyezze fel a bevonatot a lehető legegyenletesebben egy pozicionálóval és bankkártyával.
4) A bankkártyával szabaduljon meg a nagyobb légbuborékoktól, a kisebb buborékokat és dudorokat hagyja meg, ezek 24-48 óra alatt maguktól felszívódnak. TERMÉKJELLEMZŐK:
- 100%-ban eredeti
- Eredeti csomagolásban csomagolva
- Pontosan gyártott
- Hatékony védelmet nyújt
- Kiváló átlátszóság
- Könnyen felszerelhető és eltávolítható
- Méretek: 36x30mm A KÉSZLET TARTALMAZZA:
2 x Hofi HydroFlex Pro+ fólia
1 x szerelőkészlet

Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.